untitled

با توجه به پیشنهادات شما کاربران گرامی و همچنین استقبال بی نظیر شما از مطالب این وب سایت بخش دانلود سایت به منظور دانلود کاتالوگ ها و دفترچه راهنمای تعمیرات انواع خودروهای دو دیفرانسیل – کتب الکترونیکی و مقالات آنلاین و همچنین نرم افزار و فیلم ها و مستند های آموزشی راه اندازی شد.

download157539

کاتالوگ و دفترچه راهنمای تعمیرات خودروها

در این بخش کاتالوگ و دفترچه راهنمای انواع خودروهای دودیفرانسیل داخلی و خارجی و به زبان فارسی و انگلیسی موجود می باشد.

شما می توانید در صورت عدم وجود دفترچه راهنمای وسیله نقلیه خود در بخش کاتالوگ(دفترچه راهنما) آن را سفارش دهید و با کمترین هزینه و صرف وقت راهنمای تعمیرات اتومبیل خود را از www.offroad4x4.ir دریافت کنید.

کتب الکترونیکی

در این بخش انواع مختلف مقالات و کتب آموزشی در خصوص خودروها و نحوه تعمیر و نگه داری آنها – آفرود – محیط زیست و حیات وحش – سفر و مناطق طبیعی و گردشگری ایران و جهان – اصول و روش های بقا در طبیعت و… موجود می باشد و می توانید به راحتی و در کمترین زمان آنها را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

نرم افزار و بازی ها

در این بخش آخرین نسخه از نرم افزار های لازم و ضروری برای تلفن های همراه هوشمند, در زمینه خودرو و رانندگی – سفر و گردشگری – ناوبری و نقشه ها و آفرود و همچنین جدیدترین بازی های جالب و مهیج اتومبیلرانی و آفرود گردآوری شده اند.

فیلم و مستندهای آموزشی

همچنین بزودی فیلم و مستند های آموزش تکنیک های رانندگی – مسابقات اتومبیلرانی و آفرود – مستند های آموزش سفر به طبیعت و بقا در طبیعت نیز به بخش دانلود سایت آفرود چهار در چهار اضافه خواهد شد.

پس با آفرود چهار در چهار همراه باشید.