راهنمای دانلود کاتالوگ (دفترچه راهنما)

download157539

با ورود به بخش دانلود و سپس قسمت کاتالوگ (دفترچه راهنما) و پس از انتخاب هر یک از کاتالوگ ها با کلیک کردن بر روی آن به صفحه توضیحات کاتالوگ راهنمایی خواهید شد. برخی از کاتالوگ ها رایگان و با لینک دانلود مستقیم موجود می باشند که با انتخاب گزینه لینک دانلود مستقیم در این نوع کاتالوگ ها, به صورت رایگان و سریعا دانلود فایل آغاز خواهد شد.

دانلود کاتالوگ یا کاتالوگ های غیر رایگان مانند مراحل قبل انجام میگیرد با این تفاوت که پس از انتخاب کاتالوگ با کلیک کردن بر روی گزینه اضافه کردن به سبد خرید به صفحه نهایی خرید (checkout) راهنمایی خواهید شد و در این صفحه مشخصات و قیمت کاتالوگ یا کاتالوگ های مورد نظر نمایش داده می شود و شما پس از تایید کاتالوگ ها و وارد کردن ایمیل معتبر(جهت ارسال فاکتور خرید و لینک دانلود پشتیبان کاتالوگ) و مشخصات خود با انتخاب گزینه خرید به صفحه پرداخت الکترونیکی وارد خواهید شد.(پرداخت مبلغ با تمام کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است) سپس به درگاه پرداخت بانک هدایت خواهید شد که در این مرحله به نام پذیرنده (سامانه زرین پال ) که بانام (زرین پال) درج شده است و همچنین مبلغ قابل پرداخت و درگاه پرداخت و سایر موارد امنیتی پرداخت الکترونیک دقت نمایید. سپس مراحل خرید را ادامه دهید. در پایان و پس از طی این مراحل و بازگشت به صفحه خرید سایت, فاکتور خرید کاتالوگ یا کاتالوگ های خریداری شده نمایش داده می شود که حاوی مشخصات- قیمت و اعلام وضعیت پرداخت و لینک دانلود مستقیم کاتالوگ می باشد. در این مرحله عملیات خرید به پایان رسیده و مشاهده این صفحه به معنی پرداخت موفق و خرید کاتالوگ می باشد و با انتخاب گزینه لینک دانلود کاتالوگ به راحتی می توانید کاتالوگ خریداری شده را دانلود نمایید. همچنین همزمان یک ایمیل نیز حاوی اعلام وضعیت و مشخصات پرداخت و لینک دانلود کاتالوگ به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد.

در برخی موارد و هنگام استفاده از بعضی نرم افزار های مدیریت دانلود در دریافت و دانلود مجموعه راهنمای تعمیرات خودرو از طریق لینک ارسال شده به ایمیل مشکلاتی گزارش شده است. که پس از بررسی ها مشخص شد که ایراد از لینک دانلود نمی باشد و در این مواقع شما روی لینک دانلود ارسال شده از طریق ایمیل کلیک راست و در صورت استفاده از موبایل یا تبلت چند لحظه انگشت دست را روی لینک دانلود نگه دارید و لینک را copy کنید و در یک صفحه جدید از مرورگر paste کنید و سپس گزینه مربوط به جست و جو یا بار گذاری صفحه مرور گر را کلیک کنید سپس فایل مربوط به مجموعه راهنمای تعمیرات خودرو مستقیم از طریق مرور گر دانلود خواهد شد.

 

توجه :

مجموعه کاتالوگ ها و راهنمای تعمیرات به صورت فایل های pdf میباشد که به دلیل حجم و تعداد آن ها در یک فایل فشرده قرار داده شده است که باید پس از دانلود اقدام به گشودن و خارج کردن این دفترچه ها به وسیله نرم افزار های مخصوص این کار مانند winrar نمایید. توجه داشته باشید که پسورد تمام فایل ها جهت خارج کردن از حالت فشرده www.offroad4x4.ir می باشد.

پسورد تمام فایل ها : www.offroad4x4.ir

حتما قبل از خرید به مشخصات کاتالوگ ها دقت نمایید و آنها را از نظر نوع و مدل با خودروی خود مقایسه کنید و سپس اقدام به خرید کاتالوگ ها نمایید.

در صورت بروز هرگونه مشکل در مراحل خرید و یا راهنمایی بیشتر در خصوص کاتالوگ ها می توانید از طریق آدرس پست الکترونیکی iroffroad4x4@gmail.com و یا ارسال نظرات در بخش ارتباط با ما, با ما در ارتباط باشید.

تذکر : لطفا بعد از خرید درصورتی که ایمیلی برای شما نمایش داده نشد حتما به بخش “هرزنامه” و یا “Spam” مراجعه کنید و درصورتی که ایمیل در این بخش ذخیره شده است لطفا برروی تیک کنار ایمیل کلیک کنید و بر روی گزینه اسپم نیست “Not Spam” کلیک کنید.