بنز کلاس G1

0

لاش کمپانی ها برای تولید یک SUV  منحصر به فرد که بتواند مقام بهترین ۴WD سال را از آن خود کند ، همچنان ادامه دارد .


برای انتخاب ۴WD  سال ، جنبه های مختلفی مورد بررسی قرار می گیرد ؛ کلاسیک بودن ، توانایی های خارج از راه ، قیمت مناسب ، راحتی …. از معیارهای داوران محسوب می شود .


اما نقطه ضعف بنز کلاس G ، همانند رقیب دیرینه ی خود یعنی رنجرور ، قیمت بالای آن است .


با گذشت ۳۲ سال از تولید اولین G  کلاس کمپانی مرسدس بنز ، این مدل با همان ظاهر اولیه ، علاقه مندان خاص خود را دارد و زیر پوسته ی کلاسیک آن است که تکنولوژی های روز با بالاترین کیفیت ، خریدار را راضی نگه می دارد .


G کلاس در سال جدید ۳ مدل تولید کرده که پیشرانه ی V6 ، با تکنولوژی BLUE TEC ، کمترین آلاینده را در محیط زیست تولید می کند .


موتور V8 دارای ۵/۵ لیتر حجم ، ۳۸۸ اسب بخار و گشتاور ۵۳۰ نیوتن بر متر است .


اما G  کلاس برای عاشقان قدرت هم برنامه های خاصی دارد . موتور V8 با قدرت سرسام آور ۵۰۷ اسب بخار و گشتاور ۷۰۰ نیوتن برمتر ، این رویا را به واقعیت تبدیل کرده و برای کاهش سوخت و توجه به جنبه های اقتصادی ، سامانه ی مدیریت انتقال قدرت پویا را در نظر گرفته است .


این مدل رویایی دارای ۳ قفل دیفرانسیل ، گیربکس ۷ سرعته ی اتوماتیک و انتقال قدرت به ۴ چرخ ( به صورت دائمی ) است ؛ وقتی چنین قدرت و امکاناتی زیر دستان شماست ، بدون کمترین استرس و نگرانی ، عبور از سخت ترین مسیرهای خارج از راه را به آسانی برایتان میسر می کند .


G کلاس از همان سال های ابتدای تولید ، مورد علاقه ی بسیاری از هوادارن آف رود قرار داشته و در مجلات مختلف ، بارها لقب بهترین ۴WD   سال را از آن خود کرده است .منبع : http://www.offroadonline.ir


اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.