تولید دوباره قطعات لندکروز های قدیمی توسط تویوتا

0

در ۱ آگوست ۲۰۲۱، تویوتا گازو ریسینگ تولید مجدد قطعات میراث لندکروزر برای سری ۴۰ (۱۹۶۰-۱۹۸۴) را در جشن ۷۰ سالگی این پلاک اعلام کرد.

لندکروز مدتهاست که قول داده است «مردم را به هر کجا و همه جا ببرد و زنده و سالم بازگردد.

این بخشی از پروژه قطعات میراث مسابقه ای Gazoo – تعهدی برای زنده نگه داشتن وسایل نقلیه کلاسیک تویوتا با تولید مجدد و فروش قطعات متوقف شده از طریق همکاری ویژه با تامین کنندگان است.

سال‌های اخیر شاهد کمبود قطعات یدکی بوده‌ایم و مالکان لندکروز ابراز نگرانی کرده‌اند که دیگر قادر به رانندگی با وسایل نقلیه خود نخواهند بود. تویوتا، امیدوار است مشتریان بتوانند با خیال راحت و با خیال راحت به رانندگی با وسایل نقلیه عزیز خود ادامه دهند.

تویوتا نظرسنجی هایی را برای فروشندگان انحصاری لندکروزر و نمایندگان کلوپ هواداران از سراسر جهان ارسال کرد. این در تلاشی برای جمع‌آوری اطلاعات در مورد بزرگترین نیازهای کسانی است که امیدوارند این آفرودرهای کلاسیک را زنده نگه دارند. تویوتا اعلام کرد که قصد دارد قطعات مربوط به عملکردهای حیاتی رانندگی، چرخش و ترمز را بفروشد. این شامل موتورها، خطوط محرکه، سیستم های اگزوز و قطعات مرتبط می شود. بنابراین از ژانویه ۲۰۲۲ می‌توانیم موتورهای جدید ۲F، گیربکس‌ها، هدرها و موارد دیگر را سفارش دهیم.

تعهد تویوتا به زنده نگه داشتن این وسایل نقلیه کلاسیک نفس تازه ای است. در دنیایی که خودروسازان ترجیح می‌دهند شما جدیدترین و بهترین‌ها را بخرید،میتوان گفت تویوتا برخلاف جهت حرکت کرده است.

تویوتا همچنین یک فرم پرسشنامه برای درخواست‌های بازتولید ارائه کرده است – به این معنی که بازخورد بازار را در بازتولید قطعات برای سایر مدل‌های کلاسیک تویوتا نیز در نظر می‌گیرد. تا به امروز، تویوتا قطعات میراثی را برای مدل هایی مانند A70 و A80 Supra، ۲۰۰۰GT و تیونر مورد علاقه AE86 Corolla (که توسط Initial D معروف شده است) منتشر کرده است.

اما خبرهای خوب برای طرفداران لندکروزر به همین جا ختم نمی شود. تویوتا قصد دارد قطعات میراثی را برای نسل‌های بعدی لندکروزر نیز بررسی کند. به احتمال زیاد، به زودی شاهد قطعات لندکروزرهای محبوب سری ۶۰ خواهیم بود و همچنین بازار کلکسیونر برای این نسل به سرعت داغ می شود.

 

منبع خبر: TOYOTA.com

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.