براش بار یا اسکراب چیست و چه کاری انجام می دهند

0

یک ۴WD را می توان با انواع مختلفی از گارد ها بارگذاری کرد تا به محافظت از وسیله نقلیه کمک کند. برخی از آنها می توانند صرفاً زیبایی شناختی باشند، اما بیشتر آنها هدف خاصی را دنبال می کنند: محافظت از وسیله نقلیه در برابر ضربه، سایش، خط و خش یا آسیب رساندن به پانل گلگیر و درب ها.

میله های اسکراب (SCRUB) یا براش (BRUSH BAR) قطعات ساخته شده از میله هستند که از گلگیر های جلو ۴WD که از میله جلویی به سمت درب ها متصل می شوند محافظت می کنند. آنها عموماً از فولاد ساخته شده‌اند و هنگام آفرود با ضربه زدن یا خراشیدن موانعی مانند درختان، دیوارهای شیار یا تخته سنگ، از خودرو محافظت می‌کنند.

چگونه میله های اسکراب/براش بار  از وسیله نقلیه شما محافظت می کنند؟

کارگلگیر بر روی وسیله نقلیه شما محافظت شما در برابر ضربه ظریف می باشد و در صورت آسیب دیدن، تعمیر آن پرهزینه باشد. میله‌های اسکراب یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه برای محافظت از گلگیر ها در برابر ضربه‌های پیش‌بینی نشده، ساییدگی یا خط و خش هستند.

مانند یک گارد یا بول بار (BULL BAR) ، آنها برای محافظت در برابر تخته سنگ، درختان، چاله های گل و…ساخته  شده اند . این بستگی به این دارد که قصد دارید تا چه حد در ماجراجویی های خود پیش بروید، اما آنها به عنوان یک سطح حفاظتی اضافی در برابر هر چیزی که به گلگیر جلویی شما برخورد می کند عمل می کند.

میله های اسکراب/براش بار چقدر هزینه دارند؟

بسته به پیچیدگی و سفارشی‌سازی مورد نیاز، میله‌های اسکراب/براش می‌توانند از ۸۰۰ دلار تا ۲۰۰۰ دلار متغیر باشند. شرکت‌هایی مانند ARB، TJM، یا Ironman تولیدکننده این نوع محصولات هستند که به راحتی به میله‌ها/کنارهای موجود خود متصل می‌شوند.

همچنین می توانید کار ساخت سفارشی را برای ایجاد میله های اسکراب/برس برای هر تنظیمی انجام دهید.

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.