مشخصات فنی ایسوزو D-MAX + تصاویر

0

isuzu-d-max-05

ایسوزو D – Max

نسل جدید خودروی ایسوزو D – Max   توانستبا یک پله اختلاف با برترین خودروهای جهان، امتیاز چهار ستاره ایمنی را از سوی برنامه ارزیابی ایمنی خودروهای جدید اروپا موسوم به EuroNCAP دریافت کند.

Isuzu_HeroBeach 011

 شاسی بلند D – Max   به علت کسب نتایج ضعیف در آزمایش شبیه سازی تصادف از قسمت کناری خودرو و به جا گذاشتن آماری نه چندان خوب در حفاظت از سینه و پای سرنشینان موفق به دریافت امتیازی بیشتر از چهار ستاره نشد. این خودرو در بخش حفظ جان سرنشینان بزرگسال ۸۶% و سرنشینان کودک ۶۷% و عابرین پیاده ۵۱% از موارد مورد نظر کارشناسان EuroNCAP را محقق نمود.

Isuzu-D-Max-ute1

هم اکنون نسل جدید شاسی بلند ایسوزو D – Max در بسیاری از بازارهای اروپا و انگلستان به فروش می رسد. نسخه پایه این خودرو یک مدل تک کابین ۴WD است که با قیمت ۱۴۵۰۰ پوند به فروش می رسد. از امکانات استاندارد این خودرو می توان به چراغ های LED روز، شیشیه های برقی ، کیسه های هوای جلو و کنار و سامانه تهویه هوا اشاره کرد. البته نسخه دو کابین ایسوزو D – Max قیمتی ۱۸۴۹۹ پوندی دارد و علاوه بر امکانات قبلی به تجهیزاتی نظیر سامانه صوتی دارای شش بلندگو ، فرمان با روکش چرم ، رینگ های ۱۷ اینچی و تزئینات خارجی کرومی مجهز است.

D Max new

بالاترین مدل این خودرو یوتا نام دارد و صندلی های تمام چرم آن به سامانه گرم کن الکتریکی مجهز می باشد. این مدل ۲۱۴۹۹ پوندی دارای سامانه تهویه هوای خودکار و حسگرهای پارک نیز می باشد.

 

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.