دومین دوره مسابقات کشوری آفرود روزهای ۲۹ و ۳۰ خرداد در پیست شمشک برگزار شد

0

skinak6xn7jMF7cKj7.jpg

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی،برگزاری این مسابقات که توسط کمیته دو دیفرانسیل فدارسیون اتومبیلرانی و موتورسواری و با همت شهرداری شمیرانات صورت گرفته بود در پیست شمشک انجام شد. استان‌های قزوین ،چهارمحال بختیاری، مازندران، کرمانشاه، کردستان، آذربایجان شرقی، فارس، سمنان، یزد، گیلان به همراه ۲ تیم آزاد تهران و مازندران و شرکت ایران روور در ایران رقابت راننده حضور داشتند که در مجموع
۵۴ شرکت کننده بودند. اسپانسر مسابقات قهرمانی آفرود کشور را شرکت ایران روور بر عهده داشت. دومین دوره مسابقات آفرود قهرمانی دستجات آزادی از مازندران و آفرود کلوپ از تهران در ۴ کلاس چهار سیلندر زیر ۲۵۰۰cc، شش سیلندر آزاد یک و آزاد اورال برگزار شد که نفرات برتر هر کلاس در ذیل می‌آید: *در کلاس چهار سیلندر: فرشاد ابراهیمی از قزوین با کسب زمان ۲ دقیقه و ۵۷ ثانیه و ۸۹ صدم ثانیه به مقام اول دست یافت و امین میثمی از آذربایجان شرقی و قاسم وکیلی از قزوین به ترتیب دوم و سوم شدند.

IMG_4963

*در کلاس شش سیلندر نیز آرمان طاهر دوست از دسته جات آزاد مازندران با کسب زمان ۲ دقیقه و ۲۶ ثانیه و ۸۳ صدم ثانیه اول شد و صابر خسروی کاکاوند و نجم‌الدین ویسی هر کدام به ترتیب به مقام‌های دوم و سوم دست یافتند.

* در کلاس آزاد مرتضی نوری اصل با ثبت زمان ۲ دقیقه و ۴۷ ثانیه و ۳۰ صدم ثانیه از استان کرمانشاه مقام اول را کسب کرد و علیرضا نعمتی و علی خضری از قزوین در رده‌های دوم و سوم ایستادند.

IMG_4980

همچنین در کلاس آزاد اورال نیز عباس سربازی نماینده آذربایجان شرقی با ثبت زمان ۲ دقیقه و ۴۳ ثانیه و ۳۱ صدم ثانیه بالاتر از دیگر رقبای خود بر سکوی قهرمانی ایستاد علیرضا محمدیان از استان سمنان و فرشاد ملکی از دسته‌جات آزاد آفرود کلوپ تهران نیز به ترتیب در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

این مسابقات مورد استقبال ویژه رانندگان این رشته ورزشی قرار گرفت. همچنین حضور مدیران فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری و از جمله شهزاد کیانی دبیر این فدراسیون و تاجیک شهرداری و اعضای شورای شهر شمشک در پیست شمشک نقطه قوتی برای ورزشکاران و رانندگان آفرود بود.

IMG_4969

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.