جمهوری اسلامی ایران عضو دائم رالی خاورمیانه

0

 

جمهوری اسلامی ایران با برگزاری مسابقات رالی خاورمیانه به صورت موفقیت آمیز و در بالا ترین سطح استانداردهای خاورمیانه  و کسب تمامی امتیازات لازم برای ورود و حضور دائم در مسابقات رالی خاورمیانه رسما به عنوان عضو دائم رالی خاورمیانه انتخاب شد.

aaaaaaaaسایپا

کمیسیون رالی فدراسیون جهانی در گزارشی با ابراز خرسندی از نحوه ی برگزاری رقابت رالی خاورمیانه در ایران ضمن تمجید از عملکرد فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی پذیرش ورود ایران به رالی خاورمیانه را إبلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، برابر ارزیابی ناظران FIA، مسابقات رالی خاورمیانه باحمایت دولت جمهوری اسلامی ایران و در بالاترین سطح استانداردهای بین المللی در شیراز  برگزار شد . در ادامه این  گزارش امده است حضور گسترده تیم های مختلف ایرانی در این رقابت ها نشانگر تمایل بی وصف مردم ایران به این ورزش جذاب است که در بالاترین سطح استانداردهای ایمنی در ایران برگزار گردیده است. همچنین اعلام شده بر اساس گزارش ناظر ان FIA سازماندهی  کامل و کار تیمی و نیز حضور آمبولانس ها ،ماشین های آتش نشانی تجهیزات پیشرفته بی سیـم و اینترنتی ،بیمارستانهای صحرایی ، وسایل حمل و نقل زمینی و هوایی و ،تیم  اجرایی علاقمند برگزاری رقابت های اتومبیلرانی را در بالاترین سطح ممکن امکانپذیر کرد و امتیاز لازم  برای حضور دائم ایران در رالی خاورمیانه را فراهم اورد.

rali-khavarmiane

درسال جاری میلادی کشور های جمهوری اسلامی ایران و امارات و عمان کاندید حضور در مسابقات رالی خاورمیانه بودند که کشورمان با کسب ۹۵۶٫۵ امتیاز و با ۵۰ امتیاز بیشتر از عمان و امارات امتیاز حضور و برگزاری رسمی مسابقات رالی خاورمیانه را اخذ کرد. این اولین رویداد رسمی اتومبیلرانی بین المللی در جمهوری اسلامی ایران است.

برابر اعلام FIA  مسابقات رالی خاورمیانه در سال ۲۰۱۵ در ایران و در شهر شیراز در اردیبهشت ماه ۹۴ برگزار خواهد شد.

 

منتظر خبرهای جدید در خصوص رالی خاورمیانه و نحوه برگزاری و تصاویر مسابقات در

www. offroad4x4.ir  باشید.

2212767-347083-2

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.