غول ۶×۶ مرسدس بنز

0

Large Image (optional)

کمپانی خودروسازی آلمانی مرسدس بنز با طراحی و تولید مدل جدید و با ظاهری متفاوت از کلاس G، شاهکار جذابی خلق کرده. مدلی که در زیر کاپوت خود، مجهز به پیشرانه  توربوشارژ دوگانه ۵٫۵ لیتری AMG است. موتوری که ۵۳۶ اسب بخار و نیروی گشتاوری برابر با ۵۶۰ نیوتن متر تولید می کند. البته وزن این خودرو نیزنسبت به دیگر خودروهای کلاس خود بسیار بیشتر شده است این خودرو ۸,۳۱۰ کیلو گرم وزن دارد ، چیزی معادل وزن دو سدان کلاس E مرسدس بنز. از دیگر مشخصات این پیک آپ می توان به فاصله ۴۸ سانتی متری شاسی از زمین، لاستیک های ۳۷ اینچی و پنج دیفرانسیل قفل شونده اشاره کرد. با این تفاسیر بدون شک این خودرو قادر به عبور کردن از موانع سخت و آف رود بسیار حرفه ای خواهد بود.

Mercedes-Benz-G63-AMG-6x6

طراحی داخلی این پیک آپ مجهز بنز با چهار صندلی کاملاً مجلل و لوکس چنان زیبا است که  شما را شگفت زده خواهد کرد. صندلی نیمکتی ردیف عقب دیگر جایی در این مدل ندارد و به جای آن از دو صندلی باکت استفاده شده است، در بین این دو صندلی یک کنسول ثابت هم تعبیه شده است. این صندلی ها در جای معمول یعنی نزدیک ستون اصلی وسط نیستند و برای فراهم آوردن فضای خالی بیشتر در جلو پا  به عقب برده شده اند.

1-2

به نقل از مجله  Autoweek، مرسدس بنز G63 AMG 6X6 مدلی است که به مرحله تولید خواهد رسید و به گفته مدیر ارشد توسعه کلاس G این شرکت، به احتمال زیاد این غول آف رود و دومین خودروی گران قیمت خودروسازی مرسدس بنز خواهد شد. در حال حاضر مدیران مرسدس بنز قصد تولید سالانه ۲۰ تا ۳۰ دستگاه G63 AMG 6X6 دارد.

mercedes-benz-g63-amg-6x6-concepts-photo-503919-s-1280x782

 

منبع : Autoblog

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.