نتایج سومین دوره مسابقات آفرود قهرمانی کشور

0

 

به گزارش آفرود چهار در چهار

به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، سومین دوره مسابقات آفرود قهرمانی کشور روز جمعه ۱۲ دی ماه به میزبانی شهرستان سقز استان کردستان و در ۵ کلاس برگزار شد.

شرکت کنندگان با نظارت فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در کلاس های مختلف ۴ سیلندر کاربراتور و انژکتور ، ۶ سیلندر کاربراتور و انژکتور و کلاس اورال حضور پیدا کردند. در این دوره از مسابقات آفرود ، ۷۳ اتومبیلران از ۱۱ استان کشور ( گلستان، چهارمحال بختیاری، زنجـان ، سمنـان ، همـدان ، کردستـان، کرمانشـاه ، آذربایجان غربی ، اذربایجان شرقی ، اصفهان ، مازندران ) با هم به رقابت پرداختند.

سقز (1)

در انتهای این مسابقات در کلاس خودروهای چهار سیلندر کاربراتور خالد صفائی از کردستان، مرتضی نوری از کرمانشاه و دلیر شکری از کردستان به‌ ترتیب موفق به کسب رتبه‌های اول تا سوم شدند.

IMG_20150102_164003
در بخش کلاس چهار سیلندر انژکتور محسن جهاندار از مازندران و دیاگو علیـار از بوکـان مشترکا عنوان اول، ضیاالدین صفـاری از مازندران عنوان دوم و هیوا درگاهی از سقز عنوان سوم را کسب کردند.

در کلاس شش سیلندر کاربراتور شایان گیلاسی از کردستان عنوان اول، روح اله عسگرلـو از زنجـان و سِـوان اسرائیلیان از ارومیه به ‌ترتیب رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در کلاس شش سیلندر انژکتور صابر خسروی از کرمانشاه عنوان اول، کاظم انصاری از زنجان, لقمـان کریم زاده از کردستان به ‌ترتیب رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در کلاس اورال زکریا بهرام میرزایی از کرمانشاه ، مهران سلطانی از سمنـان و حسین حیدری از زنجان مقام‌های نخست تا سوم را از آن خود کردند.

در کلاس بانـوان ثنـا نقش بندی نفر اول ، شپول رمضانی نفر دوم و پرشنگ شکری مقام سوم را از استان کردستان بدست آورد.

نتایج تیمـی : تیم کردستان، تیـم کرمانشـاه ، تیم زنجـان به ‌ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.