Ford F150 , پرفروش ترین خودرو در آمریکا

0

2015-Ford-F-150-Silver-Off-Road

سال ۲۰۱۴، سال بسیار خوبی برای شرکت خودروسازی آمریکایی فورد بود به طوریکه فروش در ماه دسامبر، نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۳، یک درصد بهتر شده است.کل فروش فورد در بازار ایالات متحده ۲,۴۸۰,۹۴۲ دستگاه بود که با توجه به موفقیت‌های فورد فیوژن، اسکیپ که هر کدام به میزان حدودا ۳۰۰ هزار دستگاه به فروش رسیده‌اند و عملکرد قابل پیش‌بینی وانت F-150 حاصل شده است.

15FordF150_02

شاید در گذشته  از وانت ها فقط برای حمل بار به نقاط مختلف استفاده میشد و به تجهیزات رفاهی و ظاهر و یا تجهیزات الکترونیکی یک وانت چندان توجهی نمیشد اما امروز وضعیت تغییر کرده و وانت ها روز به روز در طراحی و تولید و همچنین قطعات و تجهیزات خود پیشرفت کرده اند و امروزه به خودرویی لوکس با تمام امکانات و همچنین با قدرت موتوری بسیار بالاتر تبدیل شده اند که نظر هر مشتری را به خود جلب می کنند و شاید به همین دلیل باشد که وانت‌ها و تراک های غول پیکر از جمله همین فورد F-150 و شورولت سیلورادو تبدیل به پرفروش‌ترین خودروی بازار آمریکا شده‌اند.

2015-Ford-f150-interior

و این بار معرفی وانت غول پیکر فورد F-150 جدید با بدنه آلومینیومی، که مورد استقبال بسیار بالای خریداران قرار گرفته است. به‌گونه‌ای که این وانت تبدیل به پرفروش‌ترین خودروی آمریکا شده و حتی سدان هایی چون کمری و آکورا را نیز پشت سر گذاشته است. البته این موضوع جدیدی نیست و سالهاست که وانت‌ها و تراک های غول پیکر از جمله همین فورد F-150 و شورولت سیلورادو تبدیل به پرفروش‌ترین خودروی بازار آمریکا شده‌اند.

6a00d83451b3c669e201a510c73661970c

این آمار به غیر از تولیدات و فروش جهانی این خودروهاست و در سطح جهانی میزان فروش این خودروها و در نتیجه شرکت های آنها به مراتب بالاتر می‌باشد.

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.