فورد هارلی دیوید سون

0

شیکاگو ۱۰فوریه ۲۰۰۹ ، فورد ۲۰۱۰ هارلی- دیوید سون با علامت تجاری۱۵۰-F ، نمایشگاه خودروی شیکاگو ۲۰۰۹، جدیدترین و زیبا ترین مدل ۱۵۰-F ، فوق العاده ، پاسخگوی همه ی نیازها  ، از آنجایی که خودروی ۱۵۰-F دوبار طراحی شده است و سال گذشته نیز به جهان معرفی شد نشان می دهد که امسال مدل جدیدتری از آن به بازار خواهد آمد . ۱۵۰-F هارلی دیویدسون از سایر خودروهای مشابه خود مقاوم تر است.
این چهاردهمین بار است که کارخانه ی فورد سری جدید هارلی  را با نیروی محرکه ای بالا و شبیه به مدل ۲۰۰۰ ساخته است ، طی دهه ی گذشته ، ۷۴هزار مشتری ،    کامیونت های دارای نشان هارلی دیویدسون را ترجیح داده اند .
علاوه بر منحصر بودن اجزای هارلی دیویدسون ، این مدل دارای خصوصیاتی ویژه می باشد که صرفا می توان آن را در این مدل فوق العاده ی پلاتینی فورد ۱۵۰ یافت .
این آخرین و جدیدترین مدل از سری ویژه و متعارف هارلی است که ابداعی ترین در اندازه  کامل می باشد . این کامیونت دارای گریلی شش میله با ظاهری متفاوت است که در جلوبندی آن کاملا به چشم می خورد . بدنه ی آن نیز یا به صورت قرمز آلبالویی با نام “لاو” و یا مشکی رسمی “فراک” است که به عنوان لینکلن MKS معروف می باشد .  رنگ مشکی در رنگ آمیزی خود نقاط صیقلی کوچکی را داراست که در نور آفتاب بیش از نوع رنگ متالیک سنتی می درخشد. علاوه بر این در طرفین ، خط قرمزی با انحنایی قوس مانند از جنس کروم هارلی دارد که از بخش عقب و درست از گوشه فوقانی آغاز شده است . صندلی کامیونت های هارلی با طرحی جدید ۲۲ اینچی با رویه ی آلومینیومی و صیقل یافته و سطح رنگ آمیزی شده و رعایت فاصله که با نشان کارخانه تزیین شده (علامت هارلی) به بازار آمده است . فضای داخلی برای سرنشینان عقب بسیار وسیع بوده و پنج نفر را در خود جای می دهد ، جنس صندلی ها از جنس چرمی است که برای موتورهای هارلی دیویدسون به کار می رود . کفی و لایه ی رویی صندلی جلو نیز از چرم پوشیده شده است و احساس پوشیدن پالتوی چرم را در راننده ایجاد می کند .
اگر سوال کنید برای روکش این صندلی ها از پوست چند گاو و میش استفاده شده ، کارخانه ی فورد با شوخی اعلام  می کند که حداقل به اندازه ی چرم به کار رفته در ۱۲ موتور هارلی برای پوشش یک فورد ۱۵۰ استفاده شده است .
روکش کنسول وسط نیز با مارک تجاری هارلی دیویدسون و شماره سریال VIN تزیین شده است .
فرمان این مدل با ترکیبی از چرم قرمز و سیاه ، مانند  صندلی ها پوشش داده شده است و وسط دسته ی فرمان با چرم صیقل یافته ، مشابه با گونه ای که در مدل اسپرت ۲۰۱۰ فورد به کار رفته ، پوشیده شد است .
در زیر کاپوت ، موتور استاندارد ۴/۵ لیتر ، هشت سیلندر با ۳۲۰ اسب بخار قدرت و گشتاور ۳۹۰ Ib-Ft 390 ، دنده اتوماتیک شش سرعته قرار دارد . کارخانه ی فورد هنوز قیمت گذاری نهایی را برروی این خودرو انجام نداده است، ولی مسلما با توجه به روکش های چرم ، قیمت آن ارزان نخواهد بود و علاقه مندان به خرید این خودرو می توانند در تابستان، زمانی که ۱۵۰-F 2010 سری هارلی دیویدسون به حراج گذاشته می شود ، آن را خریداری نمایند .

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.