لیموزین زرهی و تیونینگ شده مرسدس بنز

0

463022

شرکت کانادایی طراح و سازنده خودروهای زرهی، Inkas از جدیدترین محصول ضد گلوله خود که بر پایه خودرو مرسدس بنز G63 AMG است، رونمایی کرد. این تانک لوکس دارای ظاهری خشن و مقاوم و داخلی لوکس و راحت می باشد.، G63 دارای تجهیزات حفاظتی از قبیل شیشه‌های ضد گلوله، پوشش زرهی، محافظ ضد انفجار کف خودرو و کابین بسیار لوکس دست ساز ساخته شده از چرم و چوب می‌باشد.

463024

 

463023

پس از تیونینگ و ارتقا این شاسی‌بلند عضلانی با بدنه مشکی و نصب جلو پنجره و رینگ‌های همرنگ با بدنه، طول این خودرو حدود ۱۰۳ سانتی متر اضافه شده است. همچنین این خودرو مجهز به دوربین های پیشرفته در خارج از خودرو می باشد که قابلیت نظارت کامل بر محیط را از داخل به سرنشینان می‌دهد، در حالی که کابین جدید و سفارشی آن مجهز به سیستم تهویه داخلی جهت تخلیه دود در کمتر از یک دقیقه و همچنین محفظه نگهدارنده اسلحه در جلو است. از تجهیزات لوکس نصب شده بر روی این خودرو نیز می‌توان اشاره‌ای به چراغ‌های LED به کار رفته در جلو خودرو، صندلی‌های چرمی و راحت با طرح کاپیتانی، تلویزیون ماهواره‌ای و یخچال بدون برفک کرد.

 463032
463034
سیستم کنترل الکترونیکی لیوزین نیز به مسافرین این اجازه را می‌دهد تا در هر زمان ممکن کنترل میزان نورپردازی، دوربین‌ها و قسمت جداکننده کابین مسافرین از راننده را توسط iPad mini در اختیار بگیرند. اتومبیل مذکور از تجهیزات فوق لوکس دیگری از قبیل  سیستم چند رسانه‌ای پیشرفته، گاوصندوق سفارشی و … بهره می‌برد که قیمت آن را به بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار می‌رساند.
منبع : carbuz
اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.