میتسوبیشی GC-PHEV, نسل جدید پاجرو

0

2015-Mitsubishi-Pajero-Concept-2

اخیرا با محبوب شدن خودروهای کم مصرف و هیبریدی شرکت های خودروسازی در سراسر جهان شروع به رقابت در طراحی و تولید انواع مختلفی از این مدل خودرو ها کرده اند. شرکت میتسوبیشی هم در این رقابت تصمیم به طراحی و تولید نوع جدیدی از خودروهای کانسپت هیبریدی گرفته است. هرچند که در طراحی این خودرو در مواردی از مرزهای خیال گذشته و از واقعیت فاصله گرفته است اما این همان چیزی است که به‌عنوان پاجرو جدید می توان انتظار آن را داشت.

2015-Mitsubishi-Pajero-Concept

Mitsubishi-Concept-GC-PHEV-02-720x450میتسوبیشی پاجرو جدید GC-PHEV یک خودروی کامل و با طرحی مناسب آینده است که به گفته میتسوبیشی، الهام‌بخش مدل بعدی مونترو یا پاجرو خواهد بود. این خودرو برای اولین بار در نمایشگاه سال ۲۰۱۳ توکیو رونمایی شد و اکنون بعد از دو سال بدون تغییرات خاص و با حفظ ظاهر عضلانی و آینده‌نگرانه خود پا به نمایشگاه شیکاگو گذاشته است. این در حالی است که میتسوبیشی در تیزرهای خود، یک خودروی پنهان شده را به‌عنوان نسل بعدی پاجرو نمایش داده است. که با نمایش مجدد GC-PHEV تا حدود زیادی این مشکل برطرف شده است و شاید باید تا نمایشگاه بعدی هم منتظر چنین خودرویی باشیم.

Concept-GC-PHEV-2

در بخش پیشرانه، میتسوبیشی GC-PHEV از یک موتور شش سیلندر V شکل مجهز به سوپرشارژر و با قدرت ۳۳۵ اسب بخار در ترکیب با یک موتور الکتریکی سود می‌برد. یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک نیرو را با سیستم کنترل تمام‌وقت S-AWC به تمام چرخ‌ها منتقل می کند. همچنین تجهیزات ایمنی جدیدی نظیر سنسور های عقب خودرو و هشدار نقاط کور و جلوگیری از برخورد با عابر پیاده در این خودرو لحاظ گردیده‌اند.

2015-Mistubishi-GC-PHEV-interior

میتسوبیشی GC-PHEV در واقع ویترینی برای نمایش توانایی‌ها و قابلیت‌های این شرکت ژاپنی است که مدت‌هاست از نوآوری و پیشتازی دور مانده, شاید نمایشگاه لس‌آنجلس و نمایش نسل بعدی پاجرو، توانایی‌های واقعی میتسوبیشی این شرکت ژاپنی را نشان دهد.

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.