مأموریت جدید نیسان تیتان

0

 

wounded-warrior-project-2014-nissan-titan-front-angle

نیسان Titan در واقع وانت فول سایزی است که از سال ۲۰۰۳ و به‌صورت ویژه برای بازار آمریکای شمالی طراحی و تولید می‌شود. اما به تازگی یک نسخه نظامی ویژه آلاسکا نیز از این وانت برای پروژه عبور از آلاسکا ساخته شده است. پروژه ساخت این خودرو بر اساس نسخه کابین‌دار تایتان Pro-4X می‌باشد. طرفداران این نوع خودرو در آمریکا در ۱۰ زمینه مختلف از مشخصات این خودرو به این خودرو رای مثبت داده‌اند. از تکنولوژی‌های نوینی که در این خودرو به کار برده شده می توان به سیستم digital-camouflage اشاره کرد که قادر است با ارسال پالس‌های الکترومغناطیسی رادارهای زمینی را در تشخیص مکان این خودرو دچار مشکل کند.

66934462339118648

سیستم خنک‌کننده و سیستم اگزوز این خودرو توسط NISMO که در زمینه تیونینگ مدل های مختلف نیسان فعالیت می کند طراحی و ساخته شده است. نیسان تایتان از یک موتور ۵٫۶ لیتری V8 بهره می‌برد که قادر است این خودرو را در سخت‌ترین شرایط جغرافیایی با قدرت به پیش براند. نیروی تولیدی این موتور ۳۱۷ اسب بخار و گشتاور آن ۵۲۲ نیوتن‌متر است. تست ها و آزمایش های مختلفی بر روی این خودرو در یکی از سخت‌ترین شرایط آب و هوایی و جغرافیایی یعنی آلاسکا انجام گرفته که از تمام آزمون‌ها سربلند بیرون آمده است.

wounded-warrior-project-2014-nissan-titan-front-angle-lights

چراغ‌های LED هوشمند این خودرو قادر است با توجه به سایز نسبتا کوچکش منطقه بزرگی را روشن کند. صاحبان وانت‌ های آمریکایی این خودرو را وانت نمی‌دانند بلکه یک کامیون پرقدرت می‌دانند که قادر است توپ ۲۰۳mm را که فقط کامیون‌های بزرگ قادر به کشیدن آن هستند به راحتی به دنبال خود بکشد. این خودرو از تایرهای D525 بهره می‌برد که دارای قابلیت‌های تنظیم باد و تغییر انعطاف‌پذیری در شرایط مختلف می‌باشد.

crowd-sourced-project-titan-takes-to-the-trails-of-alaska-photo-gallery_6

همچنین این خودرو از سیستم سوخت و باک خودرو Revolver بهره می‌برد که مجهز به ۳ باک می‌باشد که این امکان را به خودرو می‌دهد که در هنگام خالی شدن باک اصلی دو باک دیگر به‌طور اتوماتیک سوخت‌رسانی به خودرو را ادامه دهند.

Nissan-Alaska-ready-Titan-Crew-Cab-04

داخل این خودرو نیز با چرم Katzkin چرم کاری و تزئین شده است که نشان دهنده لوکس بودن این خودرو نظامی از شرکت نیسان است؛ از دیگر قابلیت های این خودرو مجهز بودن آن به شیفتر پشت فرمان است.

این قابلیت ها و امکانات ویژه در نظر گرفته شده برای این مدل خودرو از شرکت نیسان به نوعی این خودرو را به برترین خودرو نظامی در این کلاس تبدیل می‌کند.

 

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.