رونمایی از ۲ نسخه جدید دوج رام ۱۵۰۰

0

 

471069

رام از دو مدل جدید و پر سر و صدای رام ۱۵۰۰ پیکاپ تراک رونمایی کرده است که هر کدام از آنها تولید محدودی به اندازه ۱۰۰۰ دستگاه خواهند داشت.یک نمونه از آنهاکه رام ۱۵۰۰ ایگنیشن اورنج اسپورت نام دارد و مجهز به ویژگی‌های چون رنگ‌های خاص طراحی داخلی، الگوی رنگ بدنه و رنگ مخصوص و زیبای نارنجی روشن به صورت محدود است. این در حالی است که در نمونه دیگر که رام ۱۵۰۰ بلک اسپورت نام دارد و به رنگ مشکی سفارشی می باشد، نشانه‌هایی از پکیج محبوب «بلک اکسپرس» و تجهیزاتی مانند رینگ های ۲۰ اینچی طرح مشکی و یک کاپوت اسپورت دیده می‌شود.

471068

این تراک‌های نسخه محدود، به صورت دو کابین و تک‌دیفرانسیل و یا دو دیفرانسیل به بازار عرضه خواهند شد. تجهیزات استاندارد این خودروها شامل مواردی مانند یک موتور V-8 با قدرت ۳۹۵ اسب‌بخار، سیستم گیر بکس «تورک‌فلیت» ۸ سرعته، اگزوز دوگانه، کاپوت اسپورت با دریچه و چرخ‌های ۲۰ اینچی خواهد بود.مدل ایگنیشن اورنج اسپورت از یک الگوی روزنه‌ای طرح بدنه در داخل کابین بهره‌مند خواهد بود. این در حالی است که طراحی داخلی بلک اسپورت، به صورت کلی با چرم و الگوهای کرومی سیاه‌رنگ، حالت تیره‌ای دارد. در هر دو تراک، از سیستم ۸٫۴AN Uconnect استفاده شده که با سیستم راهبری و دوربین استاندارد نمای عقب همراه است. هر دو پکیج، قیمتی برابر ۱۵۹۵ دلار به قیمت اولیه خودرو خواهد افزود.

Dodge-RAM-Black-Package

همچنین رام ۱۵۰۰ دو کابین در تریم «اسپورت» از امکاناتی چون چراغ‌های جلو به صورت پروژکتور و با طرح LED، چراغ‌های داخلی و عقب LED، سیستم تنظیم خودکار و جمع‌شدن آینه‌ها، گرم‌کن صندلی‌های جلو، پوشش چرمی و گرم‌کن فرمان، پدال‌های تنظیم‌شونده، سیستم کنترل هوای دوگانه اتوماتیک و آخرین تکنولوژی‌های ارتباطی و اطلاع‌رسانی برخوردار است.

 

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.