JEEP WRANGLER Unlimited Altitude

0

Jeep-2012-Altitude-Lineup-Wrangler-Unlimited

این مدل همچنین جدیدترین مدل از خانواده Altitude جیپ به حساب می آید که پس از مدل‌های گرند چروکی، کامپس و پاترویت Altitude روانه بازار شده است.رنگلر Altitude که بر پایه مدل ۲۰۱۲ جیپ رنگلر Unlimited Sahara ساخته شده، به دوست داران خودروهای جیپ رنگلری را با ظاهری منحصر به فرد عرضه می کند؛ از جمله موارد برجسته در این بخش می‌توان به سقف هاردتاپ هم رنگ بدنه، تزیینات براق فضای خارجی در بخش‌های مختلف و همچنین تریم مشکی و یا قرمز کابین خودرو اشاره کرد. بدون شک با روند رو به رشد فروش ۳۰درصدی طی سال‌های گذشته، جیپ رنگلر موقعیت ویژه خود را در بین خودرو دوستان امریکایی نشان داده است.

_DSC4981

قرار است تنها ۴۵۰۰ دستگاه از این مدل به فروش برسد و مسولان شرکت جیپ انتظار دارند این امر در مدت بسیار کوتاهی صورت گیرد. در جیپ رنگلر جدید، طراحان علاوه بر استفاده از یک سقف هاردتاپ همرنگ با بدنه، وسط سپرجلو و عقب آن را نیز به صورت هم رنگ با بدنه شکل داده‌اند. رینگ های منحصربه فرد پنج پره ۱۸ اینچی در نظر گرفته شده برای این مدل که دارای پره‌های مشکی رنگ و دور رینگ پولیش شده است باعث شده‌اند تا هیبت این مدل بیش از پیش در نظر هر بیننده‌ای جلوه کند.

2012-jeep-wrangler-unlimited-altitude-edition-photo-453709-s-1280x782

از دیگر موارد شاخص در این خودرو می‌توان به در مشکی رنگ باک بنزین، نشان مشکی رنگ جیپ، گرافیک مشکی کاپوت و تریم مشکی رنگ با دوخت‌های به رنگ قرمز برای صندلی‌های چرمی خودرو، پانل درها، استراحتگاه دست کنسول مرکزی، زیرپایی‌های و فرمان خودرو اشاره کرد. همچنین ورودی‌های دایره‌ای شکل، پره‌های فرمان، دستگیره های درها و دستگیره داشبورد مختص به سرنشین کناری همگی به رنگ مشکی تزیین شده اند تا کنتراست زیبایی را برای اتمسفر داخلی خودرو به وجود آورند. فروش جیپ رنگلر در ماه مارس امسال نسبت به سال گذشته میلادی در حدود ۴۳ درصد افزایش داشته است و همان طور که گفته شد در حدود ۳۰درصد نیز در طی کل سال رشد داشته که بر این اساس جیپ انتظار دارد تا مدل تولید محدود Altitude آن نیز با استقبال مناسبی روبرو شود.

JP012_109WR-626x417

در آخر لازم به ذکر است که فروش جیپ رنگلر UnlimitedAltitude از ماه می ۲۰۱۲ در تمامی نمایندگی های جیپ شروع شده است. این خودرو که در چهار رنگ قرمز گیلاسی پررنگ، مشکی، سفید شفاف و نقره‌ای متالیک عرضه می‌شود از برچسب قیمتی برابر با ۳۳ هزار و ۷۴۰ دلار بهره می‌برد.

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.