تیونر آلمانی و تیونینگ مرسدس بنز G63 AMG

0

 

اگر به خودروهای شاسی بلند و چهار چرخ محرک علاقه دارید و مقالات مربوط به این نوع خودروها و قابلیت های ویژه آنها را مطالعه کرده باشید، مطمئنا با مرسدس بنز G63 AMG آشنا هستید. در خط تولید و در حالت استاندارد این خودروی محبوب آلمانی دارای پیشرانه ۵٫۵ لیتری ۸ سیلندر خورجینی مجهز به دو توربوشارژر با ۵۳۶ اسب بخار قدرت می‌باشد.

492585

492588

اما تیونرها و علاقه مندان به تیونینگ خودروهای چهار چرخ محرک پا را از این هم فراتر گذاشته و این خودرو را به یک غول همه جا رو با تمام امکانات تبدیل کرده اند؛ از این رو تیونر آلمانی mcchip-DKR از آخرین پروژه خود رونمایی کرد.

492589

492587

با رونمایی از پکیج mc800، مرسدس G63 دارای ۸۱۰ اسب بخار قدرت در کنار گشتاوری در حدود ۹۵۰ نیوتن‌متر می‌باشد. این کیت تیونینگ دارای نرم‌افزار ارتقا موتور، توربوشارژر بهبود یافته، دسته شاتون استیل، لوله‌های مختص توربو و خروجی اگزوز می‌باشد. ناگفته نماند، حداکثر سرعت این غول آلمانی از ۲۰۸ به ۲۲۷ کیلومتر بر ساعت ارتقا یافته است و ارتفاع و عرض خودرو به ترتیب ۱۵۰ و ۱۲۰ میلی‌متر افزایش یافته است. در نهایت رینگ‌های ۱۸ اینچی Beadlock، ترمزهای بزرگتر و سیستم تعلیق جدید نیز کار را به بهترین صورت به پایان رسانیده است.

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.