داستر oroch ,پیکاپ به سبک رنو فرانسه

0

 

رنو در نمایشگاه خودرو بین‌المللی بوینس آیرس آرژانتین، خبرها مبنی بر تولید پیکاپ داستر oroch را تأیید کرد. اولین نمونه رسمی وانت با نام تجاری فرانسوی رنو بر اساس پلتفرم کم‌هزینه SUV داچیا داستر طراحی شده و قرار است در مرحله اول برای بازارهای آمریکای جنوبی که در آن‌ها سالانه نزدیک به یک میلیون پیکاپ به فروش می‌رسد، و به نوعی بازار اصلی این نوع خودرو میباشد عرضه شود.

2015-renault-duster-oroch-cover

رنو داستر oroch بر اساس یک مدل مفهومی که در اواخر سال گذشته در برزیل به نمایش گذاشته شد طراحی شده است،رنگ و مدل چراغ‌ها بر اساس حدس و گمان طراحی شده اما در غیر این صورت، طراحی بقیه قسمت‌ها تقریباً یکسان است.

renault-duster-oroch-rear-side_650x404_71434716226

از نظر طراحی ظاهری، سپرها، ستون C و چراغهای بزرگتر عقب، از تفاوتهای این مدل با نوع SUV می باشند. طول فضای بار این خودرو، ۱٫۳۵ متر و ظرفیت بارگیری آن ۶۵۰ کیلوگرم می باشد. کابین نیز کاملا شبیه به نسخه SUV داستر است و همچنین از سیستم سرگرمی چندرسانه‌ای همراه با ناوبری و صفحه‌نمایش لمسی ۷ اینچی بهره می‌برد.

Renault-Duster-Oroch-interior

در آرژانتین، داستر oroch با موتورهای چهار سیلندر ۱.۶ لیتری و ۲.۰ لیتری بنزینی و با قدرت های ۱۱۵ و ۱۴۸ اسب بخار و در دو نسخه تک دیفرانسیل (دیفرانسیل جلو) و ۴×۴ سفارشی عرضه خواهد شد.

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.