معرفی ۱۰ پیکاپ برتر و مقرون به صرفه جهان

0

 

امروزه پیکاپ ها استفاده بسیاری در کارها و فعالیت های روزمره دارد و محبوبیت بسیاری در بین تمام مردم دارد. در ادامه لیستی از تراک پیکاپ‌های مقرون‌به‌صرفه جهان را معرفی می‌کنیم. البته قیمت درج‌شده مخصوص مدل‌های پایه و تک دیفرانسیل است که با هزینه کمی می‌توان آنها را به مدلی دو دیفرانسیل ارتقا داد. امید است در کشور نیز تنوع این نوع خودروها بیشتر شده و نمونه های بهتر و باکیفیت تری البته با قیمت مناسب به بازار عرضه شود.

با آفرود چهار در چهار همراه باشید

 

۱٫ نیسان فرانتیر S تک کابین با طول بار استاندارد به قیمت ۱۸۸۷۵ دلار

NissanFrontier_119
نیسان که تا اینجا با تیتان در این لیست حضور داشت نمایندهء دیگری هم دارد. فرانتیر که مقرون‌به‌صرفه‌ترین خودروی این لیست محسوب می‌شود با هزینه حمل، قیمتی ۱۸۸۷۵ دلاری دارد. این مدل اسپرت که موتوری چهار سیلندر و ۲٫۵ لیتری دارد به‌صورت تک کابین با طول بار استاندارد ارائه می‌شود. اگر مدل دو کابین یا ۴×۴ این خودرو را در نظر دارید نیسان موتور شش سیلندر و ۴ لیتری را در اختیارتان می‌گذارد که قیمتی نزدیک به ۲۲ هزار دلار خواهد داشت.

 

۲٫ شورولت کلرادو سوپرکابین با قسمت بار طویل به قیمت ۲۰۹۹۵ دلار

2015-chevrolet-colorado-will-become-available-in-10-colors-photo-gallery_22
پیکاپ کوچک شورولت قیمتی زیر ۲۱ هزار دلار دارد و با این مقدار پول، شورولت مدلی اسپرت، سوپرکابین و با قسمت بار طویل را در اختیارتان می‌گذارد. مدل دو کابین با طول بار معمولی هزینه‌ای ۴۲۱۰ دلاری و مدل دوکابین با قسمت بار طویل قیمتی ۵۷۳۰ دلاری دارد. با وجود قیمت پایین کلرادو، این خودرو آپشن های گران‌قیمتی دارد به‌طوری‌که مدل ۴×۴ آن هزینه‌ای ۶۷۶۵ دلاری دارد.

 

۳٫ تویوتا تاکوما سوپرکابین به قیمت ۲۱۸۵۰ دلار

2010-Tacoma-Access-Cab
در حال حاضر تاکوما در کلاس خود بهترین پیکاپ کوچک است و درنهایت رقابت برای جنرال موتورز مهیا شده است. قیمت این خودرو به کانیون نزدیک است. اما همچنان تفاوت ۳۰ دلاری به نفع تاکوماست. این خودرو تک کابین که فضای مناسبی دارد مدل پایه است. اگر کابین بزرگ‌تری می‌خواهید باید ۲۸۹۵ دلار دیگر بپردازید. سیستم تمام‌چرخ متحرک که به‌صورت آشن ارائه می‌شود با ۳۸۳۵ دلار دیگر بر روی خودرو نصب می‌شود.

 

۴٫ جی‌ام‌سی کانیون سوپرکابین به قیمت ۲۱۸۸۰ دلار

2015-GMC-Canyon-4Cyl.
جی‌ام‌سی کانیون امسال به همراه کلرادو معرفی شد و از تراک پیکاپ‌هایی که تابه‌حال نام بردیم قیمت پایین‌تری دارد و شاید قیمت پایین‌تر این تراک جمع‌وجور نظر شما را به خود جلب کند. این کانیون تک کابین که با قیمت ۲۱۸۸۰ دلاری ارائه می‌شود، فضای کابینی بیشتر از حالت معمولی دارد و موتوری چهار سیلندر و ۲٫۵ لیتری دارد. مدل دو کابین این خودرو هم در حالی ۴۲۵۰ دلار اضافی هزینه دارد که مدل ۴×۴ آن با ۶۹۸۰ دلار تحویل داده می‌شود.

 

۵٫ دوج رام ۱۵۰۰ تریدزمن به قیمت ۲۶۶۰۵ دلار

ram-1500-tradesman
مقرون‌به‌صرفه‌ترین مدل رام ۱۵۰۰ تریدزمن نام دارد. این خودرو که سواری اسپرتی هم دارد در مدل تک کابین و طول بار ۱٫۹۵ متری تنها ۲۶۶۰۵ دلار قیمت دارد. خوشبختانه رام فضای بار ۲٫۴۴ متری را بدون هزینه‌ای اضافه در اختیار کسانی قرار می‌دهد که به فضای بار بیشتری نیاز دارند. از سویی دیگر مدل دو کابین با طول بار ۱٫۹۵ متری با ۴۲۳۵ دلار دیگر میسر می‌شود. درنهایت اگر می‌خواهید که نیرو از موتوری شش سیلندر و ۳٫۶ لیتری به تمام چرخ‌ها منتقل شود باید ۴۴۷۰ دلار دیگر پرداخت کنید.

 

۶٫ فورد F-150 XL تک کابین با بار ۱٫۹۸ متری به قیمت ۲۶۹۹۵ دلار

2015-ford-f150-xl-2
فورد F-150 که در میانهء این لیست قرارگرفته قیمتی ۲۶۹۹۵ دلاری دارد. با این مقدار پول شما می‌توانید یک خودروی تک کابین با طول بار ۱٫۹۸ متری داشته باشید. این خودرو که در زیر کاپوت، موتوری شش سیلندر و ۳٫۵ لیتری دارد ۲۸۲ اسب بخار نیرو را به چرخ‌های عقب منتقل می‌کند. اما اگر این اعداد شمارا راضی نمی‌کند می‌توانید با پرداخت ۷۹۵ و یا ۱۵۹۵ دلار دیگر به ترتیب موتورهای قوی‌تر شش سیلندر ۲٫۷ لیتری EcoBoost و هشت سیلندر این خودرو را سفارش دهید. مدل ۴×۴ این خودرو هم هزینه ای ۴۶۴۵ دلاری در پی دارد. مدل سوپرکابین یا همان تک کابین با فضای بیشتر هم با پرداخت ۴۰۶۰ دلار دیگر مهیا می‌شود، درنهایت با پرداخت ۳۰۰ دلار دیگر می‌توانید از کمپانی طول بار ۲٫۴۴ متری را بخواهید.

 

۷٫ شورولت سیلورادو ۱۵۰۰ تک کابین با طول بار استاندارد به قیمت ۲۷۳۶۵ دلار

Chevrolet-Silverado-1500-Regular-Cab-2015-765x508
شورولت سیلورادو که به‌نوعی پسرعموی جی‌ام‌سی سیرا محسوب می‌شود تفاوت چندانی با آن ندارد و تنها ۵۰۰ دلار از آن ارزان‌تر است. مقرون به‌صرفه‌ترین مدل سیلورادو هم مدل تک کابین با قسمت بار استاندارد است. آپشن ۴×۴ این خودرو هزینه‌ای ۳۸۵۰ دلاری دارد و قسمت بار طویل‌تر این خودرو ۳۹۰ دلار دیگر هزینه دارد.

 

۸٫ جی ام اس سیرا ۱۵۰۰ به قیمت ۲۷۸۶۵ دلار

2015_gmc_sierra_3500hd-pic-6195674475731144438
پیکاپ نیم تنی جی‌ام‌سی در مدل ۴×۲ و موتور شش سیلندر ۳٫۶ لیتری به قیمت ۲۷۸۶۵ دلار عرضه می‌شود. مدل ۴×۴ هزینه اضافی ۳۹۴۰ دلاری را در‌ پی خواهد داشت. در شرایطی مقرون‌به‌صرفه‌ترین سیرا اسپرت، مدل تک کابین است که مدل دو کابین آن ۴۰۲۵ دلار گران‌تر است البته اگر قسمت بار طویل‌تری می‌خواهید باید تنها ۳۹۰ دلار دیگر پرداخت کنید.

 

۹٫ تویوتا توندرا SR تک کابین به قیمت ۲۹۴۶۰ دلار

Tundra-SR
تویوتا توندرا در تریم SR با احتساب هزینه حمل، قیمتی ۳۰ هزار دلاری دارد. مقرون‌به‌صرفه‌ترین مدل SR تک کابین است و قسمت بار طویلی دارد. انتخاب آپشن دو کابین هزینه‌ای ۱۵۰ دلاری خواهد داشت. البته تویوتا قابلیت ۴×۴ و حتی بار طویل‌تر را برای این خودرو در نظر گرفته است.

 

۱۰٫ نیسان تیتان S تک کابین با طول بار استاندارد به قیمت ۳۰۷۳۵ دلار

2014Titan-king-cab
نیسان تیتان که با احتساب حمل، قیمتی ۳۰۷۳۵ دلاری دارد اولین خودرویی است که در این لیست قرارگرفته است. این خودرو که از موتور ۸ سیلندر قدرتمندی بهره می‌برد ۳۱۷ اسب بخار نیرو و ۵۲۲ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. مقرون‌به‌صرفه‌ترین مدل این خودرو، مدل S تک کابین با طول بار استاندارد است. اگر کابین بزرگ‌تری می‌خواهید باید ۲۴۲۰ دلار دیگر بپردازید، آپشن دو دیفرانسیل این خودرو هم با قیمت افزوده ۲۸۵۰ دلاری همراه است.

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.