تیونینگ فورد F150-2015 به سبک راش

1

 

تیونر راش با اینکه قابلیت‌های خود را در تیونینگ موستانگ به‌خوبی نشان داده، به سراغ برخی خودروهای دیگر نیز رفته است تا در آنها تغییراتی ایجاد کند و اینبار راش به سراغ فورد F-150 مدل ۲۰۱۵ آمده است تا هیولایی فراتر از تصور از این هیولا بسازد که از یک ظاهر تهاجمی‌تر، صدایی جدید و آپگرید سیستم تعلیق در پیکاپ استاندارد تمام آلومینیومی برخوردار می‌شود.

mlp8h7r76iywez9v4ius

اگر هدف «راش» رسیدن به یک ظاهر خشن و تهاجمی در این فورد F-150 مدل ۲۰۱۵ بوده باشد، آن‌ها کاملاً به این هدف دست پیدا کرده‌اند. یک جلوپنجره جدید با چراغ‌های کلیرنس، یک روکش سپر جلو، قاب گلگیرها و یک طرح رنگ‌آمیزی مشکی بر روی کاپوت از جمله مواردی هستند که چهره این خودرو را بصورت ویژه خشن نموده است. این چهره با گرافیک‌های اضافی در کناره و عقب بدنه خودرو، تکمیل شده است. یک پوشش با نشان R بر روی حلقه بکسل، کف‌پوش‌های WeatherTech و یک آپشن پوشش نرم، از دیگر تجهیزاتی هستند که راش برای این خودرو درنظر گرفته است.

kh8tpasnxv9tvm9y6x3x

البته، آپگریدها چیزی بیشتر از ظاهر خودرو هستند. در راش فورد F-150 مدل ۲۰۱۵، چرخ‌های ۲۰ اینچی با تایرهای سرسخت با ابعاد ۳۰۵/۵۵ اضافه شده و همچنین، راش با همکاری «فوکس»، تنظیمات قابل‌توجهی را در سیستم تعلیق ایجاد کرده است. در سیستم تعلیق «فوکس ۲٫۰ پرفورمنس سریز»، کویل‌اورها و شوک‌ها اضافه شده‌اند. برای بهبود احساس شنیداری، راش برای فورد F-150 یک سیستم اگزوز با خروجی جانبی اضافه کرده که مطابق گفته راش، عمق صدای بیشتری نسبت به هر موتوری که در F-150 معمولی استفاده شود، تولید خواهد کرد.

7yhu2ynfb3cdrmvukz0

«فوکس» همچنین یک سری شوک‌های داخلی سفارشی برای سیستم تعلیق مدل آینده فورد F-150 SVT رپتور مدل ۲۰۱۷ فراهم خواهد کرد.

9ncjn0lvfs15yl8ge5vc

همانند سایر محصولات راش، این خودرو را هم می‌توان به‌صورت مستقیم از راش سفارش داد. هزینه سطح اول ارتقای این تیونر، به میزان ۱۰ هزار و ۶۰۰ دلار است که به قیمت پایه خودرو (شروع قیمت از ۲۶۶۱۵ دلار) افزوده می‌شود.

اشتراک:

درباره نویسنده

۱ دیدگاه

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.