نخستین تصاویر منتشر شده از کیا اسپورتیج ۲۰۱۷

0

 

نخستین تصاویر از نسل جدید کیا اسپورتیج یعنی کیا اسپورتیج ۲۰۱۷ به بیرون درز نموده است و گویا باز هم جاسوسان صنعتی درست به هدف زده‌اند چراکه همه گمانه‌زنی‌ها و تصاویر اولیه موردی را نشان داد که کیا مدت‌ها از پذیرش آن‌ها به‌عنوان نسل جدید اسپورتیج سرباز می‌زد و اکنون مشخص شد برخلاف همه پیش بینی ها، تصاویر و رندرهای منتشر شده درست از آب درآمده‌اند.

1h4p9c1aky82iztfgehb

تصاویر منتشر شده از این خودرو که توسط عکاسان آماتور گرفته شده است نشان می‌دهد کیا اینبار چه خودرویی را در نمایشگاه خودرو فرانکفورت معرفی خواهد نمود. نسل جدید اسپورتیج طراحی نسبتا جسورانه‌ای نسبت به نسل حاضر دارد و همچنین ابعاد آن نیز بزرگ‌تر شده است.

0dnudxrsl0l9zi6o6mh

جلوپنجره و نمای خودرو کاملاً منطبق بر فلسفه دماغه ببر کیا است و کیا در نسل جدید به‌جای خطوط تیز و حجم‌های چهارگوش نسل قبل از خطوط ملایم‌تر و جذاب تری استفاده کرده و چراغ‌هایی کشیده را جایگزین چراغ‌های نسل قبل نموده است. چراغ‌های عقب نازک‌تر شده‌اند و یک اسپویلر سقفی به زیبایی طراحی قسمت انتهایی اسپورتیج افزوده است.

kfydnal7j85b6yus429z

گرچه هنوز به‌طور رسمی تصاویری از درون کابین این خودرو به بیرون انتشار نیافته اما پیش بینی ها حاکی از آن است که داشبورد به شکلی اسپرت از نو طراحی شده و در نسل جدید یک فرمان اسپرت با کف مسطح جایگزین مدل قبلی شده است. نمای داخلی تا حدی اغراق‌آمیز طراحی شده و داشبورد بیش از آنکه در خدمت سرنشینان باشد، راننده گراست. سطح صندلی‌ها با چرم پوشیده شده و با دوخت قرمزرنگ حالتی جذاب به فضای داخلی اسپورتیج می‌دهد.

t60im4o3npiv9kz8jd2

کیا اسپورتیج در بازار اروپا با دو نوع پیشرانه دیزل و بنزینی ۴ سیلندر ارائه می‌گردد که این موتورها از شاخه آمریکایی کیا که به تولید محصولاتی برای بازار آمریکای شمالی می‌پردازد قرض گرفته شده‌اند. البته منابع خبری نزدیک به کمپانی کیا میگویند که این کراس‌اوور تازه وارد نخستین اقدام هیوندای برای تولید یک کراس‌اوور هیبریدی است.

whd29iohzucpmpv8h8a2

تا کمتر از چند هفته آینده نسل جدید کیا اسپورتیج که در آلمان طراحی شده است معرفی خواهد شد. کمپانی کیا اعلام نموده است که نسل جدید اسپورتیج در دو نسخه اروپایی و نسخه آمریکایی طراحی و تولید خواهد شد و برای نخستین به‌صورت رسمی در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

باید منتظر ماند و دید که با ورود این خودرو محبوب به بازار خودرو کشور باز هم مانند مدل قبلی خود بازار مناسبی در ایران پیدا خواهد کرد یا خیر؟ نظر شما در این مورد چیست؟

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.