نتایج مسابقات قهرمانی کشور آفرود نهاوند+تصاویر

0

 

اولین دوره مسابقات آفرود قهرمانی کشور درسال ۹۴ و به میزبانی استان همدان برگزار گردید.

81747554-70143065

اولین دوره مسابقات آفرود قهرمانی کشور درسال ۹۴ به میزبانی استان همدان و شهر نهاوند در مجموعه ورزشی علیمرادیان نهاوند برگزار شد و با استقبال زیاد مردم و به ویژه جوانان روبرو شد.

شهرستان نهاوند با دارا بودن جمعیتی در حدود ۱۹۰ هزار نفر در ۱۰۵ کیلومتری همدان قرار دارد.

در پایان این رقابت ها نفرات برتر در بخش تیمی و انفرادی مشخص گردید که در ادامه مطلب می توانید نتایج این رقابت نفس گیر را مشاهده نمایید.

afrod_14

نتایج بخش تیمی مسابقات :

استان زنجان با کسب دو مقام اول و یک مقام دوم به مقام قهرمانی کشور دست یافت و تیم های خراسان رضوی با یک مقام اول و یک مقام سوم در جایگاه دوم و تیم استان البرز با کسب یک مقام دوم و یک مقام سوم جایگاه سوم مسابقات اتومبیلرانی کشور را بدست آورند.

 

نتایج بخش انفرادی مسابقات :

در کلاس شش سیلندر روح الله عسکرلو و کاظم انصاری هر دو از استان زنجان اول و دوم شدند و محمد جواد علیزاده از خراسان رضوی عنوان سوم را به خود اختصاص داد.

در کلاس چهار سیلندر کاربراتور حمیدرضا حسنی از زنجان اول و سجاد وکیلی و قاسم وکیلی هر دو از استان البرز به ترتیب دوم و سوم شدند و در کلاس اورال محمود میرزایی از استان البرز مقام اول و زکریا بهرام میرزایی از استان کرمانشاه و پوریا حسینی از استان تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.

در کلاس چهار سیلندر انژکتور زیر ۱۵۰۰ نیز محمود رضایی از زنجان اول و سعید حاجی آبادی از قزوین و اصغر زاده بیگ از آدربایجان شرقی به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

تصاویر این رقابت جالب و مهیج را در بخش گالری تصاویر مشاهده نمایید.

 

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.